
Інтерактивна рибка Petgravity електрична іграшка з живими рухами для кота + м'ята в подарунок
400 ₴
269 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6300
- +380 (93) 379-84-38
Інтерактивна електрична рибка для котів — це рухлива іграшка, яка імітує справжню рибу. Оснащена датчиком руху, активується під час дотику лапою. Допомагає зменшити нудьгу, стимулює мисливські інстинкти та підтримує фізичну активність кота!
Основні характеристики:
Бренд: Petgravity
Тип: Електрична іграшка для котів
Вага: 50 г
Живлення: Акумулятор, перезаряджувана
Зарядка: Через шнур usb (йде в комлпекті)
Переваги використання: Стимулює фізичну активність, Розвиває природні інстинкти полювання, Допомагає запобігати деструктивній поведінці, Підходить як подарунок власникам котів
Підходить для: Кошенят, Дорослих котів, Активних та грайливих котів, тварин, які залишаються самі вдома
Вид: Сардина / Сайра / Горбиль
Особливості:
- Автоматичний рух при дотику
- Реалістична імітація живої риби
- Перезаряджувана модель
- Зменшує стрес та нудьгу
- Підходить для самостійної гри
- Компактний розмір для кошенят і дорослих котів
Комплектація:
- Іграшка на вибір
- Шнур usb для зарядки
- М'ята в подарунок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PetGravity |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Матеріал | Плюш |
| Вага упаковки | 0.1 кг |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Висота | 50 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 18.5 см |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 269 ₴










